Spadki i testamenty

Spadki i Testamenty jako dział Prawa Cywilnego charakteryzuje się koniecznością przeprowadzenia skomplikowanych spraw dotyczących dziedziczenia, stwierdzenia nabycia spadku, zachowku, dział spadku, uznania spadkobiercy za niegodnego, unieważnienia testamentu a także pomocy merytorycznej w jego sporządzeniu, zobowiązanie do wykonania zapisów zwykłych oraz windykacyjnych, zmniejszenia zapisu lub polecenia oraz innych w zależności od sytuacji, z którą spotykają się nasi klienci.

Przedstawione zagadnienia są tylko częścią terminów z jakimi spotykają się nasi klienci w ramach prowadzanych spraw. Naszą domeną jest kompleksowa a przede wszystkim rzetelna analiza powierzonych spraw tudzież zagadnień z którymi spotykają się spadkobiercy.

Prawo dziedziczenia polega w głównej mierze na unormowaniu spraw majątkowych jak i niemajątkowych po osobie zmarłej. Wskazane sprawy nie należą do spraw klarownych z uwagi na doniosłość zdarzenia z jakim spotykają się spadkobiercy. Nie zawsze w sposób zgodny strony postępowania potrafią się porozumieć przez co konieczne jest przeprowadzenie postepowania w celu unormowania praw spadkobierców.

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną na każdy etapie postepowania przez co nasi klienci otrzymują pomoc w zakresie uregulowania sytuacji majątkowej w tym, że trudnym czasie. Pomoc osób wyspecjalizowanych w przeprowadzaniu postepowań spadkowych pozwala na lepsze przygotowanie się do uczestnictwa w postępowaniach oraz szybkie i skuteczne ich przeprowadzenie.

Wyspecjalizowane osoby zajmujące się prawem spadkowym świadczą pomoc na każdym etapie postępowania charakteryzując się specjalistyczną wiedzą która pozwala na klarowne a także sumienne rozwiązanie sporów mogących powstać w przyszłości.

W celu skontaktowania się z prawnikiem naszej kancelarii zapraszamy do skorzystania
z zakładki Kontakt.

#spadek   #dziedziczenie  #testament  #prawo do zachowku  #prawa spadkobierców #dział spadku   #wydziedziczenie   #przyjęcie spadku  #odrzucenie spadku