Umowy o dzieło i usługi

Remonty mieszkania lub domu, a w szczególności zamówienia mebli na wymiar bądź konkretnego rozwiązania dekoratorskiego do wnętrza może przysporzyć wielu problemów i niechcianych niespodzianek. Prawidłowe wykonanie usługi czy zamówienia na meble bądź inne dzieło zależy nie tylko od dobrej i sprawnej komunikacji z firmą, ale też od jej rzetelności, jakiej wymaga się od przedsiębiorcy trudniącego się danym fachem. W drugą stronę, wykonanie umowy zależy też od zleceniodawcy, który powinien o czasie zapłacić za wykonaną usługę.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy w zakresie umów o dzieło lub umów o usługę, w szczególności w branży meblarskiej, remontowej, wykończeniowej, czy architektonicznej – Kancelaria GÓRALSKA | ROŻEK adwokaci oferuje Państwu profesjonalną obsługę prawną związaną z dochodzeniem roszczeń wynikłych na tle ww. umów.

Zachęcamy do skorzystania z zakładki „Kontakt” i opisania swojego problemu. Zespół Kancelarii na pewno wróci do Państwa z jak najpełniejszą odpowiedzią i zaprosi na spotkanie do Kancelarii.

#umowaodzieło #umowaousługi #remonty #zamówienia #rękojmia #zadatek #zaliczka